(04.10.2016)

Prijenos svete mise iz naše župe na HRT-u

U nedjelju, 09. listopada 2016. Hrvatska radiotelevizija će na prvom programu emitirati izravan prijenos svete mise iz naše župne crkve iz Novigrada na Dobri s početkom u 10 sati. Prijenosu svete mise prethodit će reportaža o župi s početkom u 9.50 sati. Svi koji mogu neka se uključe u sveto misno slavlje u našoj crkvi, a ostali neka prate prijenos putem HRT-a.

p. Filip Vicić CM

(02.12.2015)

Zaručnički tečaj 04.12. - 06.12.2015.

Zaručnički tečaj namijenjen je svima onima koji žele sklopiti sakrament kršćanske ženidbe. Idući zaručnički tečaj u našoj župi održavat će se od 04. do 06. prosinca 2015. u pastoralnom centru sv. Vinka Paulskog u Novigradu na Dobri. Prijavu za zaručnički tečaj možete izvršiti putem internet stranice Ureda za pastoral obitelji www.obitelj-zg.nadbiskupija.hr. Tečaj počinje u petak u 18 sati.

p. Filip Vicić CM

PCnovostiBg